Veilingklokdemonstratie bij museum De Locht

Openluchtmuseum De Locht    Broekhuizerdijk 16D    5962 NM    Melderslo    e-mail   website

€ 8,00

Beschikbare data

Dit evenement is verlopen.

Op zondagmiddag 17 februari wordt speciaal voor kinderen de werking van de veilingklok gedemonstreerd. Leuk om aan deel te nemen!

Je ziet hoe producten worden verkocht via een veilingklok. Daarbij loopt de wijzer van hogere prijs naar lagere prijs. De kunst is om de wijzer op het juiste moment tot stilstand te brengen. Wie te vroeg drukt betaalt te veel, wie te laat drukt heeft niets.

Kom kijken naar de klok en luisteren naar het muzikale optreden van Vurdewind! Duik in de geschiedenis en bekijk de wisselexpositie Slaapkamergeheimen waarin je linnengoed uit grootmoeders tijd kunt zien of vergaap je aan de schilderexpositie Winter Verbeeld (aquarellen, foto's, schilderijen en tekeningen).

Het museum is wo/za/zo geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De bijzondere activiteiten beginnen om 11.00 uur.

  • Entree voor kinderen is €4,25
  • Entree voor volwassenen is €8,50